Terugblik Coachcenter Communitydag 2025 - Kijk mee, proef de workshops, sluit je aan.

Oud deelnemers Coachcenter schenken champagne in tijdens Communitydag 2025
Uiten wat erin zit. Daar draaide het om tijdens de Coachcenter Communitydag op vrijdag 16 mei 2025: de dag speciaal voor (oud) deelnemers aan onze kernopleidingen. Van Tantra & Leiderschap tot Systemische Teamcoaching, van Boksclinic en Positioneringsworkshop: hier kijk je terug op de dag.

Start van de Coachcenter Communitydag: éérst verbinden

Elke deelnemer aan de Communitydag is ook een deelnemer aan één van onze opleidingen (geweest). Maar zo'n nieuwe groep op één dag is heel wat anders dan de groep die je 7 maanden lang van binnen en buiten leert kennen. En dus trappen we de dag af met een verbindende oefening.

Deelnemers vormden groepjes van drie en gaven elkaar open en eerlijk hun 'eerste indruk', puur op basis van het eerste contact. 

  • Welke kwaliteit wordt zichtbaar voor je bij de ander?
  • Wat vind je nu al leuk aan de ander? (Durf je ook iets te benoemen wat je normaal niet snel zou doen?)
  • Wat zijn dingen die jullie volgens jou gemeen hebben?

 

Wat dat doet? We laten de deelnemers graag zelf vertellen:

"Verbinding maken met een ‘vreemde’ komt niet zo vaak meer voor. Dit en het feit dat ik daar wel behoefte aan heb realiseerde ik me hierdoor des te meer door deze oefening." 

"We kwamen gelijk weer in de flow van de opleiding."

"Ik werd geraakt door het oogcontact en doordat iemand mijn sterke punten beschreef alsof ze me goed kende."

"Het was gelijk even echt aanwezig zijn, haalde de drempel weg."

image
image
image
image
image
image

Workshops: een duik in leiderschap, coaching en persoonlijke ontwikkeling

Opgewarmd dankzij koffie én nieuw contact waren de deelnemers klaar voor twee workshopsrondes. Deze Communitydag stond in het teken van ons motto: 'Uit wat erin zit'.

En om te uiten wat erin zit, heb je eerst naar binnen te gaan. Wat zit daar? Kun je erbij? Wat kom je tegen? Om vervolgens contact te maken met je kracht en eigen communicatie-wijze.

Een paar workshops uit het programma
Weg van Weerstand - Tantra in Leiderschap, met Quirine Hanssen.
De dans van jouw maskers - Ontdek de polariteiten in je karakter, met Fréderique van de Poll.
Claim je plek - Positionering voor professionals, Fanny Evers
Sprekend! - Laat je essentie het woord voeren, met Rozemarijn ten Broek
Als ik dat had geweten... - werken met de 3 systemische niveaus, met Nanco Vrijland
Grenzen voelen, ruimte pakken - Vechtsport als ingang voor jouw stevige houding, Alexander Moody

 

Deelnemers reageerden met:

"Het was een proeverij, en smaakte naar meer. Quirine vertelde duidelijk en enthousiast en nam ons mee in haar vakgebied. Ook een hele mooie oefening met weerstand."

"Energiek, met andere kijk op jezelf in de markt zetten."

"Ik vond de begeleiding en uitleg vanuit Nanco heel fijn. Uit rust en verbinding."

"Wat goed werkte was het lopen lang 'hooligans' met zelfvertrouwen."

 

Nanco Vrijland begeleid deelnemer workshop teamontwikkeling
Alexander Moody begeleid workshop boksen bij Coachcenter
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

De Grande Finale van de Communitydag

"Hoe sluiten we af?" Het is een belangrijke vraag die we onszelf bij élke opleidings- en trainingsdag weer stellen. Of we nu een groep coaches voor de 12e keer zien of een nieuw team ontmoeten tijdens een trainingsdag op locatie: afscheid nemen is belangrijk. We wilden de ervaringen, inzichten, verbanden en waarde van deze Communitydag echt verankeren in de groep.

En dus nodigde Nanco iedereen uit om in een grote cirkel voor Huize Marlot te komen staan. "Pak elkaars hand vast en kom in beweging." Als een slang die langs haar eigen lijf kronkelt, ontmoette elke deelnemer élke andere deelnemer. 

En als je Coachcenter een beetje kent, dan weet je dat we de opleidingsdagen afsluiten met het ritueel van 'buigen & juichen'. Waarna Community members zelf de champagne ontkurkten. 

image
image
image
image
image
image

Wil je je aansluiten bij de Coachcenter Community?

Dat kan op een paar manieren:

Heb je een van onze opleidingen gevolgd of sta je al ingeschreven? Dan ontvang je automatisch de community updates & -uitnodigingen. Meld je ook even aan op de Linkedin groepspagina.

Ken je Coachcenter van een training of coaching? Plan dan een verkenning om te onderzoeken welke opleiding bij jou past. De Community is er speciaal voor deelnemers aan de vier kernopleidingen: Professioneel Coachen, Leiden met Lef, Systemisch Teamcoachen en Verdiepen als Coach

Uitgelicht

Kom gratis verkennen

Maak de juiste keuze. Ervaar onze werkwijze, proef aan de inhoud van de opleidingen en ontmoet de opleiders.

gratis-kennismaking 2 uur of individuele ontmoeting Online en in Huize Marlot, Den Haag
image

Meer lezen

Ik laat mezelf zien en versterk zo het contact
Ik laat mezelf zien - en versterk zo het contact met mijn coachees
Lees verder
Waarom een coachopleiding?
De toegevoegde waarde van een coachopleiding - Voor jou en je omgeving
Lees verder
Ervaring Stefan - Professioneel Coachen
Ervaring Stefan - Ik ontdekte het potentieel van coachen met hart en lichaam
Lees verder
Hoe kies ik de beste coachopleiding?
Hoe kies is de beste coachopleiding - Zie het bos door de bomen
Lees verder
Ervaring Leonie - Professioneel Coachen
Ervaring Leonie - Ik kwam erachter dat ik nooit afscheid had genomen van mijn werkgever
Lees verder
Ervaring Evi - Professioneel Coachen
Ervaring Evi - Wat je uitsluit krijgt macht, ik leerde alles van mezelf te accepteren
Lees verder